hotel Čertův mlýn

hotel Čertův mlýn - škola v přírodě - Špičák

V překrásném horském prostředí NP Šumava se v obci Špičák nedaleko Železné Rudy nachází Hotel Čertův mlýn. Ubytování nabízí ve 2–4lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. K dispozici vám bude jídelna, učebna, která zároveň slouží jako společenská místnost, dětská herna, místnost se stolním tenisem, vnitřní vyhřívaný plavecký bazén (5 x 12 m) a sauna (za poplatek). U hotelu naleznete hřiště (míčové hry, tenis) a travnatou plochu na hraní. Využít můžete i letní terasu s výhledem na šumavskou krajinu.

KAPACITA 74

Výlety po okolí školy v přírodě:

Železná Ruda (kostel Panny Marie Pomocné z hvězdy, Muzeum Šumavy), naučná stezka poválečným opevněním, Debrník, Bavorská Ruda, rozhledna na Pancíři, největší šumavská jezera - Čertovo jezero, Černé jezero.

Škola v přírodě s CK2 má nejen tyto výhody:

Zcela individuální přístup, rádi Vám doporučíme objekt přímo dle Vašich požadavků a ten Vám představíme přímo u Vás ve škole, nebo u nás v kanceláři.
Úplnou dokumentaci jak pro úřady, tak pro rodiče.
Naše kalkulace bude na kompletní služby včetně:
- dopravy tam i zpět zahraničními autobusy
- ubytování ve Vámi zvoleném objektu
- stravování pětkrát denně
- pitného režimu
- a požadovaného počtu pedagogů ZDARMA.
Naše ceny zahrnují veškeré poplatky, DPH, pojištění cestovní kanceláře a tedy Váš klid, že finance, které nám svěříte, jsou zcela v bezpečí (jsme cestovní kancelář, nikoli agentura).
Zajistíme pojištění proti stornu, nestane se Vám tedy, že by se cena školy v přírodě navýšila. K pojištění storna žáků získáte zdarma úrazové pojištění dětí.
Navíc od nás dostanete seznam doporučených výletů a turistickou mapu okolí.
Další benefity ke školám v přírodě naleznete v tištěném katalogu i se vzorovou kalkulací.

V případě zájmu můžete vyplnit některý z následujících formulářů:


CESTOVNÍ KANCELÁŘ CK2
Kafkova 10, 160 00 Praha 6
www.ck2.cz
email: ck2@ck2.cz
telefon: 224 313 161, 273 136 285
mobilní telefon: 731 170 029
po - pá: 9:00 - 16:00
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace